Ako prebieha tvorba cenovej ponuky

Pre každého zákazníka je cieľom, aby popri kvalite získal pri nákupe aj možnosť priaznivej ceny. Nie vždy je však dobré, aby sme sa snažili len ušetriť. To platí najmä pri tak dôležitej veci, ako sú podlahy. Aby boli obe strany spokojné, musíte si uvedomiť, čo zahŕňa cena liatej podlahy za m². Tá sa odvíja od viacerých kritérií. Dôležité je, aké sú rozmery vášho priestoru. Následne rozhoduje aj samotná lokalita objektu. Asi najdôležitejším faktorom je výmera garáže, priemyselnej haly,dielne, servisu, rodinného domu či inej miestnosti.

Cena môže byť navýšená v prípade, ak nie sú dodržané dostatočné požiadavky na podklad. Betón totiž môže byť vydrolený alebo popraskaný. Vtedy je nutné investovať do jeho úpravy, čo vám však vieme zrealizovať aj my a vyrovnať ho do takej podoby, aby sa mohla naniesť liata podlaha. Každá cenová ponuka je spracovaná individuálne po zadaní požiadavky po obhliadke objektu alebo na našom webe.

Porovnanie cien za m² u rôznych druhov podláh do interiéru

Ako sme už spomenuli, cena liatej podlahy v byte,rodinnom dome, sklade, výrobnej hale, servise, ambulancie, garáže  býva individuálna. Líši sa najmä podľa toho, aký druh podlahy si zvolíte. V dnešnej dobe máte na výber veľké množstvo jej prevedení. Konkrétne v našej spoločnosti epox s.r.o. to sú spomínané liate epoxidové podlahy, liate antistatické podlahy či liate polyuretánové podlahy alebo podlahy mikrocem. Tie síce patria medzi drahšie voľby, no vďaka ním získate tú najvyššiu kvalitu. Pri liatych podlahách sa nemusíte báť toho, že by nevydržali aj tie najvyššie zaťaženia. Výhodou je aj ich odolnosť voči chemikáliám, vode, soli či iným nežiaducim látkam, ktoré sa môžu na podlahe ocitnúť najmä pri priemyselných halách či garážach.

Aká podlaha sa oplatí viac do garáže

Ak uvažujete nad tým, akú podlahu umiestniť do vašej garáže, musíte si overiť viaceré vlastnosti, ktoré by mala spĺňať. Tu jasne vyhrávajú liate typy. Tie totiž dokážu zaručiť bezprašnosť či odolnosť voči olejom, vode či soliam. Treba si uvedomiť, že hlavne v zime sú garáže pod väčším ohrozením zo strany týchto elementov, ktoré môžu natrvalo podlahu poškodiť. Navyše je nenasiakavá a jej údržba je maximálne jednoduchá. Stačí použiť saponátové prípravky a vďaka bezšpárovému systému je čistenie jednoduché a rýchle.

Navyše je vrchná epoxidová vrstva schopná preniesť aj to najvyššie zaťaženie áut. Tu si treba dať pozor na to, či je betónová doska alebo poter rovnako kvalitný, aby mohol túto námahu bezproblémovo preniesť. Cena epocxidovej podlahy do garáže bude ovplyvnená rozmerom miestnosti,lokalitou, farbou a vyrátame vám ju pri jej obhliadke alebo ak nám udáte presné údaje.

Liate priemyselné podlahy cena

Ak si zvolíte tento typ podláh pre vaše priemyselné priestory, môžete očakávať o niečo nižšie náklady. Cena priemyselnej podlahy je totiž priaznivejšia ako pri tých, ktoré sa využívajú v domoch či bytoch. Na druhej strane ide o väčšie rozmery, preto treba siahnuť po kvalite. Ide o dlhodobú investíciu a podlaha musí spĺňať viaceré bezpečnostné či funkčné kritériá. Ak si zvolíte tie od spoločnosti Epox, zaručíme vám maximálnu kvalitu a splnenie všetkých dôležitých kritérií, ako je ich bezprašnosť, zamedzenie šírenia baktérií, nenasiakavosť, nešmykavosť či odolnosť voči vyšším záťažiam alebo rôznym chemikáliám. Preto je ich využiteľnosť možná aj v potravinárskom, chemickom, farmaceutickom priemysle či dokonca v zdravotníctve.

Liata epoxidová podlaha v zrubovom dome

EPOX s. r. o.

Parková 25/2450

821 05  Bratislava