Ako prebieha tvorba cenovej ponuky

Porovnanie cien za m² u rôznych druhov podláh do interiéru

Ako sme už spomenuli, cena liatej podlahy v byte,rodinnom dome, sklade, výrobnej hale, servise, ambulancie, garáže  býva individuálna. Líši sa najmä podľa toho, aký druh podlahy si zvolíte. V dnešnej dobe máte na výber veľké množstvo jej prevedení. Konkrétne v našej spoločnosti epox s.r.o. to sú spomínané liate epoxidové podlahy, liate antistatické podlahy či liate polyuretánové podlahy alebo podlahy mikrocem. Tie síce patria medzi drahšie voľby, no vďaka ním získate tú najvyššiu kvalitu. Pri liatych podlahách sa nemusíte báť toho, že by nevydržali aj tie najvyššie zaťaženia. Výhodou je aj ich odolnosť voči chemikáliám, vode, soli či iným nežiaducim látkam, ktoré sa môžu na podlahe ocitnúť najmä pri priemyselných halách či garážach.

Aká podlaha sa oplatí viac do garáže

Ak uvažujete nad tým, akú podlahu umiestniť do vašej garáže, musíte si overiť viaceré vlastnosti, ktoré by mala spĺňať. Tu jasne vyhrávajú liate typy. Tie totiž dokážu zaručiť bezprašnosť či odolnosť voči olejom, vode či soliam. Treba si uvedomiť, že hlavne v zime sú garáže pod väčším ohrozením zo strany týchto elementov, ktoré môžu natrvalo podlahu poškodiť. Navyše je nenasiakavá a jej údržba je maximálne jednoduchá. Stačí použiť saponátové prípravky a vďaka bezšpárovému systému je čistenie jednoduché a rýchle.

Navyše je vrchná epoxidová vrstva schopná preniesť aj to najvyššie zaťaženie áut. Tu si treba dať pozor na to, či je betónová doska alebo poter rovnako kvalitný, aby mohol túto námahu bezproblémovo preniesť. Cena epocxidovej podlahy do garáže bude ovplyvnená rozmerom miestnosti,lokalitou, farbou a vyrátame vám ju pri jej obhliadke alebo ak nám udáte presné údaje.

Liate priemyselné podlahy cena

Ak si zvolíte tento typ podláh pre vaše priemyselné priestory, môžete očakávať o niečo nižšie náklady. Cena priemyselnej podlahy je totiž priaznivejšia ako pri tých, ktoré sa využívajú v domoch či bytoch. Na druhej strane ide o väčšie rozmery, preto treba siahnuť po kvalite. Ide o dlhodobú investíciu a podlaha musí spĺňať viaceré bezpečnostné či funkčné kritériá. Ak si zvolíte tie od spoločnosti Epox, zaručíme vám maximálnu kvalitu a splnenie všetkých dôležitých kritérií, ako je ich bezprašnosť, zamedzenie šírenia baktérií, nenasiakavosť, nešmykavosť či odolnosť voči vyšším záťažiam alebo rôznym chemikáliám. Preto je ich využiteľnosť možná aj v potravinárskom, chemickom, farmaceutickom priemysle či dokonca v zdravotníctve.

Liata epoxidová podlaha v zrubovom dome